حدیث
نمایش خبر

جشنواره دستاوردهای کانونی سازمان فرهنگی هنری در زیرگذر چهارراه ولی‌عصر (عج)

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
جشنواره دستاوردهای کانونی سازمان فرهنگی هنری در زیرگذر چهارراه ولی‌عصر (عج)

ایستگاه مترو چهارراه ولی‌عصر (عج) (تئاتر شهر) همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی میزبان دومین جشنواره دستاوردهای کانونی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران می‌شود.


به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ دومین جشنواره دستاوردهای کانونی سازمان فرهنگی هنری به همت مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری این سازمان از فردا یکشنبه ۱۷ بهمن ماه ساعت ۹ صبح تا ۱۹ در زیرگذر چهار راه ولی‌عصر(عج)، برگزار می‌شود. همچنین مراسم اختتامیه جشنواره در تاریخ ۲۱ بهمن‌ماه ساعت ۹:۳۰ در فرهنگسرای شفق برگزار می‌شود.
 
به گفته مصطفی بیات رییس مرکز مشارکت‌های سازمان فرهنگی هنری در این جشنواره ۱۸۶ کانون مردمی در ۴۰ غرفه حضور دارند و ۶ باشگاه کانونی با نام‌های باشگاه ادب و هنر، باشگاه فرهنگ و اندیشه، باشگاه علم و فن آوری، باشگاه زندگی، باشگاه شهروندان و باشگاه نخبگان به ارائه توانمندی‌های کانون‌ها می‌پردازند.
 
بیات درباره حضور این کانون‌ها در جشنواره دستاوردهای کانونی بیان کرد: در این جشنواره که امسال برای دومین بار برگزار می‌شود تلاش کردیم در بحث محتوایی کانون‌هایی بیشتری را وارد کنیم. کانون‌های مراکز فرهنگی هنری مناطق ۲۲گانه شهر تهران به ارائه توانمندی کانون‌های خود می‌پردازند. همچنین جذب، مشارکت و معرفی هر کانون به شهروندان از دیگر برنامه‌های آنهاست.
 
بیات توانمندسازی کانون‌ها، جذب مخاطب، شناسایی کانون‌های مردم نهاد و معرفی مراکز فرهنگی هنری به شهروندان تهرانی را از اهداف مورد نظر این جشنواره دانست، افزود: آشنایی با دیگران، آموختن موضوعات جدید، دریافت تجربه و انتقال تجربیات از دیگر اهداف است که با ایجاد بستر مناسب به منظور هویت‌یابی شهروندان، زمینه‌سازی شکوفایی استعدادهای بالقوه و خلاقیت‌های فردی و گروهی صورت می‌گیرد. همچنین تقویت و تسهیل هویت اجتماعی از طریق تجربه اندوزی بین کانون‌های مردمی، ارتقای مسئولیت‌پذیری و ایفای نقش شهروندی، بهره‌مند شدن از خلاقیت‌های شهروندان در برنامه‌های فرهنگی اجتماعی شهر، تقویت روحیه کار مردمی، گروهی و ترویج نیکوکاری بین مردم از اهداف مشترک است.
 
علاقه‌مندان برای استفاده از فضای این جشنواره می‌توانند ۱۷ تا ۲۱ بهمن ساعت ۹ تا ۱۹ به زیرگذر ایستگاه مترو چهارراه ولی‌عصر (عج) (تئاتر شهر) مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

 

>دسته بندی:سازمان, سازمان, آخرین اخبار, اخبار مهم, اخبار برگزیده
تعداد بازدید 184 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات